Cześć wszystkim.
Witam wszystkich na moim blogu mam nadzieje że wam się spodoba. I mam dla was od razu propozycje co do fanfiction będą się one pojawiały w niedziele wieczorem. Niedługo wstawię ankietę w której możecie glosować jeżeli ktoś chce jakiś ff z innego anime to piszcie w komentarzach jeśli oglądałam postaram się coś napisać.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz